Aktualności

Dzień Seniora w ZSP w Zalesiu Śląskim

Od kilku lat, co roku, w styczniu w ZSP w Zalesiu Sląskim organizowany jest Dzień Seniora. Jest to duża impreza środowiskowa - organizowana dla seniorów z Zalesia Śląskiego, Lichyni i Czarnocina. Tradycyjnie - zadania są podzielone. Przedszkolaki i  uczniowie szkoły pod kierunkiem wychowawców przygotowują program artystyczny. Rodzice organizują słodki poczęstunek, kawę i herbatkę. Tak tez było 22 stycznia tego roku. Swoją obecnością zaszczycili Seniorzy i zaproszeni goście: kierownik Gminnego Zarządu Oświaty  Agnieszka Nowak, Waldemar Bednarek - członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego, a zarazem nauczyciel matematyki w naszej szkole, radni - Ryszard Golly i Teodor Wyschka, sołtys Zalesia Śl - Krzysztof Piechota. Na program artystyczny złożyły się wiesze, piosenki, tańce, inscenizacje i scenki w śląskiej gwarze. Nie zabrakło życzeń i tradycyjnego 100 lat odśpiewanego przy akompaniamencie Kingi Warzechy. To było bardzo przyjemne spotkanie. Wszystkim, którzy włączyli się do organizacji Dnia Seniora - serdecznie dziękujemy. Żegnając przybyłych gości - dyrektor ZSP Ewa Spinda "już"zaprosiła za rok, bo Dzień Seniora to stały punkt w kalendarzu szkolnych imprez w naszej szkole.

 

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
142980
Free business joomla templates